کارگاههای پیش رو

دوره مدیریت خشم با تدریس آقای فرشاد رضایی ششم شهریور 98

دوره مدیریت خشم با تدریس آقای فرشاد رضایی نامدار

چهارشنبه ششم شهریور ماه

بمدت 5 جلسه

ساعت برگزاری 17:30 الی 20:30

هزینه دوره مدیریت خشم : 360 هزار تومان

جهت ثبت نام و رزرو این دوره می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

26413660-22252614

همچنین جهت مشاهده رزومه آقای فرشاد رضایی نامدار مدرس دوره مدیریت خشم کافی است روی لینک روبرو کلیک کنید: رزومه آقای فرشاد رضایی نامدار

خشم چیست ؟

خشم حالت روانی است که می تواند از یک دلخوری ساده تا عصبانیت زیاد در نوسان باشد. احتمالا برایتان پیش آمده که از گفته یا رفتار دوست خود ناراحت شده‌اید اما نه انقدر که حتی به روی خودتان بیاورید. شاید بارها اتفاق افتاده باشد که آن فرد رفتارش را آنقدر تکرار کرده و احساسات شما را جریحه دار کرده‌ است. شما هم تحملتان تمام شده و به جای کنترل خشم خود، عصبانی شده به او پرخاش کرده و بعد از مدتی از واکنش خود ابراز ندامت کرده اید.همیشه هم این سوال ذهن شما را درگیر کرده که چگونه عصبانی نشوم؟

دوره مدیریت خشم با تدریس آقای فرشاد رضایی ششم شهریور 98

مدیریت یا مهار خشم چیست ؟
مدیریت یا مهار خشم مهارت حفظ آرامش و خونسردی است.خشم بطور معمول نتیجه ناکامی یا احساس عدم دسترسی به چیزی است که فکر می کنیم اهمیت دارد.خشم می تواند پاسخی دفاعی به ترس یا حس آسیب پذیری باشد.
مدیریت یا مهار خشم ،عصبانیت را محرکی می داند که نشات گرفته از علتی مشخص و قابل شناسایی است و می توان آنرا با استدلال ،تحلیل و در صورت نیاز برطرف کرد.
باید توجه نمود که خشم نیز مانند هر احساس دیگری در انسان یک احساس کاملا طبیعی می باشد اما نحوه مواجهه با آن می تواند باعث بوجود آمدن مساله شود.
خشم زمانی مشکل ساز است که به خود یا اطرافیانتان آسیب بزنید.کنترل خشم معنای پنهان کردن عصبانیت در درون فرد یا سرکوب کردن آن را ندارد بلکه اگر فرد به نحو مناسبی با آن مواجه شود می تواند باعث ارتقا سلامتی و حس خوب در فرد شود.

برای مدیریت خشم تکنیک‌هایی وجود دارد که در این دوره با تدریس دکتر فرشاد رضایی نامدار آنها را خواهید آموخت.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا