کارگاههای پیش رو

دوره بازیها با تدریس دکتر بهزادی فرد شنبه 26 مرداد ماه

دوره بازیها با تدریس دکتر سعید بهزادی فرد

شنبه 26 مرداد ماه

بمدت 3 جلسه

ساعت برگزاری 17:30 الی 20:30

هزینه دوره : 275 هزار تومان

جهت ثبت نام و رزرو این دوره می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

۲۶۴۱۳۶۶۰-۲۲۲۵۲۶۱۴

همچنین جهت مشاهده رزومه آقای دکتر سعید بهزادی فرد مدرس این دوره کافی است روی لینک روبرو کلیک کنید: رزومه دکتر سعید بهزادی فرد

بازیها چیست ؟

بازیها یک رشته تبادل های نهفته بین دو نفر است که علاوه بر معنای آشکار، معنایی پنهان نیز دارد و می تواند پیامدهای مختلف روانی برای هر فرد داشته باشد. این پیامدها می تواند احساس گناه، افسردگی، خشم و… باشد.
تخصص اریک برن ارتباطات میان فردی است. او برای اولین بار متوجه شد افراد به رغم تمام ادعاهایشان، دست به بازیهایی می زنند که البته یک تفاوت مهم با بازی بچه ها دارد: بازیهای دسته اول به جای ایجاد صمیمیت، در غالب اوقات قاتل صمیمیت است.
بازی افراد می توانند گاهی اوقات برای ساختار روانی ما مفید باشند، اما یادتان باشد گاهی اوقات و نه همیشه، چرا که استفاده دائمی از آنها فقط باعث می شود تا ما از تجربه مهمی در زندگی محروم شویم: تجربه صمیمیت.

دوره بازیها با تدریس دکتر بهزادی فرد شنبه 26 مرداد ماه

بازیها می توانند مانع مهمی بر سر راه صمیمیت باشند و در نتیجه، ادامه دادن آنها در طولانی مدت یکی از عوامل مخرب در رابطه همسران با همدیگر است و البته می تواند منشا سوء تفاهم های بسیاری باشد.
با  شرکت در این کارگاه چه می آموزیم ؟
  • بازیهای خودم و اطرافیانمان را می شناسیم
  • خودمان را می شناسیم
  • بالغ خود را تقویت می کنیم
  • بازی  را تمام می کنیم ( صمیمیت بیشتر )
دلیل ادامه پیدا کردن بازی افراد در زندگی چیست ؟

اریک برن معتقد است که دلیل ادامه پیدا کردن بازیها در زندگی روزانه این است که یکی از طرفین شروع به کلک زدن می کند. برای مثال یکی از طرفین ناگهان با قهر کردن رفتاری متفاوت از خود نشان می دهد و با این کار تلاش می کند برنده بازی باشد و منظور از برنده شدن  رسیدن به هدفش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا